Kapat
Kurumsal
#
HAKKIMIZDA

1967 Yılında Bolu'nun Aktaş Mahallesinde 40 m² bir alanda Halit Yaman tarafından kurulan Ümit Otomotiv ticaret hayatına conta ve balata işleri ile başlamış, 1974 Yılında Bolu Sanayi Sitesindeki yerinde Endüstriyel Makine Ekipman tedariki ve Otomotiv alanında faaliyette bulunarak ticaret hacmini genişletmiştir.

İkinci kuşak yönetimine geçen Ümit Otomotiv 1994 Yılında itibaren Ümit Otomotiv Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi unvanıyla varlığını sürdürmektedir. Hizmet verdiği her sektörde kalite ve güveni kendine misyon edinen bu firma, iş ortaklarından aldığı güç ile hızlı ve emin adımlarla büyüyerek 2000 Yılından itibaren Endüstriyel Makine Ekipmanları ve Otomotiv alanlarında bünyesine kattığı Distribütörlük ve Bayiliklerle bölgesinde ve Türkiye de önemli bir kuruluş haline gelmiştir.

Otomotiv sektöründe yarım asrı geride bırakan Ümit Otomotiv, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, daha etkin çalışabilmek ve pazar ağını genişletebilmek adına, Karacaağaç Mevkisinde 6000 m² alanda faaliyetini sürdürmektedir.


Yerinde Teşhis


Motorunuzda oluşabilecek her türlü sorunu ve arızayı önceden tespit etmek, kontrol etmek, teşhis etmek ve etkin bir şekilde çözmek için ekip ve ekipmanlarımız mevcuttur

Geniş Hizmet Yelpazesi

Ümit Otomotiv’de, ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz birçok farklı hizmet bulunuyor. “Mini Onarım”, “Kaporta Onarım”, “Hasar Onarımı”, “Mekanik Onarım” ve “Oto Bakım” hizmetleri altında onlarca hizmet ve onarım çözümü Ümit Otomotiv'de sizi bekliyor.

Kontrol ve Bakım

Ayrıntılı bir araç kontrolü sadece otomobiliniz açısından değil, aynı zamanda doğrudan kendi güvenliğinizle de ilgilidir. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanır.

İnceleme

Ümit Otomotiv'de , araç incelemesi, daima üretici teknik değerleri baz alınarak yapılır. Uzman personelimiz bütün sistemleri yakından inceler, motordan elektronik aksama ve frenlere kadar tüm güvenlik sistemlerini kontrol eder. Arızalı veya aşınmış parçaları üstün kalitede orijinal parçalarla değiştirirler. Böylece hem aracınızın değerini korunur hem de üretici kapsamındaki aracınızın garantisi bozulmaz.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı hizmet felsefesi ve sürekli iyileştirme mantığı içerisinde, otomotiv sektöründe en son teknolojileri kullanarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerine her zaman öncü ve yaratıcı çözümler getirerek, kalite ve güvenilirliğin değişmez ismi olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz

Ümit Otomotiv, otomotiv sektöründe müşteri odaklılık prensip edinen, sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, otomotiv değer zinciri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Kalite Politikamız
Ümit Otomotiv

Müşteri Memnuniyeti


Orijinal ve garantili ürünler ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak.


Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım Sergilemek

Müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak

Son Teknoloji Ekipmanlar


Muhtemel arızaları bulmak ve bunları düzeltmek için en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanıyoruz.

Her Açıdan Üstün Kalite

Kalitemiz, birinci sınıf ürünlerin, profesyonel servisin ve müşteri beklentilerinin karşılanmasının bütünüdür.

Etkinliği ve Verimliliği Artırmak

Tüm iş süreçlerimizde; planlanan sonuçlara ilk seferde ulaşılmasını sağlamak ve süreç performanslarını sürekli arttırmak.

Kaynakları Etkin Yönetmek

Kalite Yönetim Sistemlerinin etkinliğini sağlamak için gereken tüm kaynakları sağlamak ve en uygun düzeyde kullanmak.